top of page

TJ Sokol Bohemia Antonínův Důl – FC Chotěboř "B“ 2:0 (2:0)

Sestava: Gregor J., Gregor L., Mrtka, Odvářka R., Hlaváček Jan, Hlaváček Jiří, Bělovský O., Veselý (55’Ledvinka O.), Klement, Dočekal, Muzikář (55’Janda V.)

Za krásného fotbalového počasí jsme hráli v Antonínově Dole. Zápas se nám nepovedl, nejvíce nás trápilo zakončení.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a zatlačili soupeře na 15. minut na jeho půlku, ale bez velkého ohrožení branky. Hned při prvním útoku domácích jsme obdrželi branku. Když po zbytečném faulu na vápně, prostřelí Všohájek zeď a prohráváme. Za sedm minut prohráváme o dvě branky, když na kraji vápna neodkopneme balón, který centrem na vápně nachází samotného Tichánky. Snažíme se soupeře zatlačit, daří se nám to, ale bez velkého zakončení.

V druhé půlce máme několik přímých kopů z velkého vápna, ale vychytal nás golman Šimek. Velkou šanci má Bělovský, když na penaltě dobře zpracuje míč, ale při zakončení těsně míjí branku. Snažíme se hrát po stranách a centrovat do vápna, to se nám daří, ale bez úspěchu vstřelit branku.

Všechny body jsme nechali domácím, kteří nás dobře bránili a mi si na malém hřišti neporadili se zakončením.

Příští zápas hrajeme doma v sobotu 13.5. od 16:30 proti Leštině, přijďte nás podpořit.

Trenér: Radek Odvářka