top of page

TJ Slavoj Žirovnice – FC Chotěboř “A“ 1:2 (1:1)

Střelci: 37. Vodáček Jakub - 5. Chlad Petr, 68. Dvořák Luboš

Sestava: Ptáček – Neuvirt, Somerauer, Fiedler, Dočekal – Chlad, Voborník, Jakeš, Dvořák, Bělovský – Hanousek Střídali: Klement, Polanský, Gregor T., Bažout, Gregor J., Vrána

Na těžkém terénu nás čekal opět důležitý zápas za cestou k záchraně. Prvních 25 minut jsme soupeře nepustili k ohrožení branky. Vytvořili jsme si několik šancí, ale proměnila se pouze jedna a to v 5. minutě po krásné akci, kde Jakeš vybídl Chlada, který skóroval do prázdné branky. Soupeř bohužel po ojedinělé akci ve 37. minutě srovnal na 1:1. Do druhého poločasu jsme opět vstoupili velice dobře. V 68. minutě jsme se dočkali, kdy Dvořák obešel bránícího hráče včetně brankáře a vedení bylo na naší straně.

Chtěl bych pochválit kluky za soustředěný, týmový výkon, za který byli po zásluze odměněni.