top of page

TJ Slavoj Třešť – FC Chotěboř "B" 5:0 (3:0)

Aktualizováno: 4. 4.

Sestava: Ptáček - Císař, (62. Křivský), Polanský, Soukup, Hlaváček Jan, Hlaváček Jiří (67. Ledvinka O.), Tůma, Bělovský O. (46. Janda F.), Pačanda (46. Chlad), Mrtka, Bažout

V druhém kole jara jsme zajížděli do Třeště, která byla poslední v tabulce. Bylo nám ale jasné, že nás nečeká lehký soupeř, a to se nám potvrdilo.

Začátek zápasu jsme aktivní, ale problém nám dělá terén a nepřesnosti v rozehrávce. Jsme nedůrazní a z toho vyplyne první branka, když propadneme vprostřed hřiště, až je z toho penalta, kterou domácí promění. O tři minuty později obdržíme druhou branku, po dorážce odraženého míče z přímého kopu. Třetí branku dostaneme před odchodem do šatny.

Vstup do druhé půle se nám nepovedl, po nepřesné rozehrávce obdržíme čtvrtý gól. A poslední branka je z dlouhého autu do vápna.

Zápas se mi těžko hodnotí, soupeře pustíme do hry svým nedůrazem. Domácí nás nepřehrávali, ale tvoříme školácké chyby, které trestali.

Příští týden hostíme Lípu, které máme co vracet za podzim, kde jsme prohráli 4:0.

Trenér: Radek Odvářka