top of page

TJ Slavoj Pacov - FC Chotěboř „B“ 3:4

Branky: 30. Rybčák, 80. Šauer, 88. Přibyl – 17. Vepřovský, 25. Vepřovský, 55. Bělovský M., 66. Hlaváček

Sestava: Gregor J., Odvářka R. (70. Muzikář), Janda V., Čapek D., Hlaváček, Ledvinka (60. Pfeffer), Polanský, Vepřovský, Veselý (46. Bělovský M.), Šárovec (46. Gregor L.), Odvářka M. (75. Paidar)

Poslední zápas sezóny v horkém poledne jsme začali poklidným tempem. První branku vsítil po centru Hlaváčka hlavou Vepřovský. Na 2:0 krásnou střelou zvyšuje opět Vepřovský. Pak nás soupeř překvapil z rohového kopu a do konce první půle nás zatlačil k naší brance, ale bez branky.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a po chybě stopera jde Bělovský sám až do brány. V 66. minutě nechytatelnou střelou z 25. metrů zvyšuje Hlaváček už na 4:1. Ale to ještě nebyl konec, domácí po centru a závěru ve vápně snižují na 4:2, a v 88. nám uniká po křídle Přibyl a je to 3:4. Kluci si ale se závěrem poradili a v posledních minutách už balon soupeři nepůjčili.

Sezónu končíme na 7. místě se 40 body. Děkujeme celému týmu za předvedené výkony.