FC Žďár nad Sázavou U19 - FC Chotěboř "U19" 0:2 (0:2)

Střelci: 4. Bažout Adam, 23. Dymák Michal

Sestava: Mašek – Málek, Císař, Mrtka, Kruntorád, Bažout, Fiedler, Šimon, Dymák, Jindra, Gregor

Střídající: Voda, Ledvinka, Hutař, Píbil, Krupička

Začátek zápasu nám vyšel skvěle když na hezký centr ze strany nejlépe zareagoval Bažout 0:1 Žďár se snažil svou postupnou hrou dostat do zakončení tato snaha končila před naším vápnem. Ve 23.minutě po výkopu Maška prodloužil míč za obranu Bažout na rozběhlého Dymáka, který svoji šanci proměnil 0:2. Tento výsledek svítil na tabuli i v poločase.

Druhá půle měla podobný scénář jako ta první. Domácí se do vyložené šance prakticky nedostali. Naopak my jsme mohli skóre navýšit. Za zmínku stojí šance Ledvinky a Krupičky.

Opět jsme v tomto zápase svému soupeři nedovolili jíti do vyložených příležitostí za což chlapci zaslouží pochvalu. Ještě musíme zapracovat na přechodových situacích, které někdy nejsou optimální. Jsme rádi za vítězství, které nám již dávají více klidu do konce soutěže.

Trenér: Martin Jakeš