top of page

FC Velké Meziříčí B – FC Chotěboř "A" 3:1 (3:0)

Střelci: 21. Havlík Adam, 35. Blažek Filip, 36. Partl Pavel - 72. Somerauer Martin

Sestava: Ptáček – Tůma, Somerauer, Císař, Vrána, Chlad, Voborník, Vepřovský, Fiedler, Klement, Hanousek

Náhradníci: Neuvirt, Polanský, Gregor Jan, Mrtka, Gregor Tomáš

První poločas byli domácí lepším týmem. Za stavu 1:0 jsme měli možnost srovnat Hanouskem, pak měl možnost hlavou Tůma a nakonec krásnou střelu Fiedlere bravurně vytáhl Kolouch. Každopádně naši herní pasivitu dokázali domácí využít. "Velmez" měl v první půli velice dobrou kombinační pasáž a zaslouženě po poločase vedl.

Druhá půle už byla něco jiného. Svého soupeře jsme zatlačili a snažili se o kontaktní branky. V 72. minutě jsme se dočkali Somerauerem, který dělovkou propálil Koloucha. Bohužel již další branka nepřišla a odjíždíme tak bez bodu.

První poločas nám herně nevyšel a bohužel toho domácí využili v podobě tří vstřelených branek. Ještě za stavu 1:0 jsme se mohli vrátit do zápasu, ale nebylo nám přáno. Naopak ke konci poločasu jsme inkasovali další dvě branky. Ve druhém poločase jsme neměli co ztratit a snažili se o aktivní hru. V tomto dějství jsme byli lepším týmem, bohužel bez potřebného gólového efektu, až na náš jeden zásah. Domácí tak zaslouženě berou tři body.

Trenér: Martin Jakeš