top of page

FC Chotěboř "U19" - FK Pelhřimov 0:2 (0:0)

Sestava: Mašek – Císař, Mrtka, Kruntorád, Bažout, Fiedler, Šimon, Ledvinka, Jindra, Gregor, Málek

Střídající: Křivský, Voda, Zvolánek, Dymák, Píbil

První poločas se hrál převážně od vápna k vápnu. První velkou šanci měl Císař, ale na Pecha nevyzrál. Soupeř měl postupně optickou převahu.

Druhý poločas měl podobný scénář, jako předchozí první poločas. Pak přišla 57. minuta, když se hezky pod břevno trefil Morava 0:1. Nutno podotknou, že tato branka nás pro další vývoj utkání ovlivnila. V 63. minutě jsme soupeři nabídli navýšení 0:2 Šťáskem. Ke konci utkání jsme se snažili vstřelit kontaktní branku, ale soupeř si již vedení zkušeně pohlídal.

Dnes se nám po herní a týmové stránce tento zápas nepovedl. Na Pelhřimovu bylo vidět, že chtějí za každou cenu tento zápas vyhrát. U všech soubojů byli dříve, byli kompaktní a zaslouženě odvážejí 3 body domů. Po zápase jsme si vše vysvětlili a doufám, že ve středu navážeme na předešlé výkony.

Trenér: Martin Jakeš