FC Chotěboř "U19" – FC Slovan Havlíčkův Brod "U19" 1:0 (0:0)

Střelci: 60. Bažout Adam

Sestava: Mašek – Málek, Císař, Mrtka, Kruntorád, Bažout, Fiedler, Šimon, Dymák, Jindra, Píbil

Střídající: Voda, Ledvinka, Hutař, Prokš, Gregor

První poločas byl Slovan na balónu lepším celkem. Snažil se využívat celou šířku hřiště a zkoušel se dostat do našeho bloku. Většinou vše končilo před naším vápnem. Jediné závažné ohrožení branky bylo pouze po standardce, ale Mašek tuto šanci chytil. Na vyložené šance poločas vyzněl pozitivněji pro nás 2:1.

Druhý poločas byl z naší strany mnohem lepší a svého sousedního soupeře jsme vlastně k ničemu nepustili. Naopak v 60.minutě se ve vápně nejlépe orientoval Bažout 1:0 a byla to nakonec vítězná trefa.

První poločas měl více ze hry soupeř, my jsme dobře vyplňovali prostory, ale směrem do předu jsme toho moc neměli. Pouze po chybách soupeře v rozehrávce a standartních kopech jsme si vytvořili své šance. Abychom byli úspěšní, tak jsme museli něco změnit. Musím kluky pochválit, protože druhou půli jsme vlastně Brod k ničemu nepustili a mohli jsme v derby slavit výhru.

Trenér: Martin Jakeš