FC Chotěboř "ml. žáci" - PTB Velká Bíteš 4:1 (1:1)

Střelci: 8´Drahozal (p), 58´Průša, 60´Průša, 70´Šrámek

Sestava: Vodseďálek - Souček, Kubát, Ressl, Drahozal, Štěpnička, Hudík, Průša, Cvak, Lédl, Křivský

Náhradníci: Petrová, Šrámek, Pros, Oswald

V neděli naši mladší žáci přivítali na domácím hřišti soupeře z Velké Bíteše. Od začátku hráli aktivně, což vyústilo v první pokutový kop, který proměnili. Soupeře do ničeho nepustili, naopak si svou aktivitou vykoledovali další pokutový kop, který ale neproměnili. Před koncem poločasu přišla ojedinělá šance soupeře a ten vyrovnal na 1:1.

V druhé půli navázali na tu první, soupeře přehrávali a přetavili svoji aktivitu v další 3 góly a třetí pokutový kop v zápase. Konečná výhra 4:1 byla proto zasloužená.

Zápas se mi líbil naší aktivitou a individuální odvahou, ze které plynuli naše pokutové kopy. Všichni zúčastnění si za předvedený výkon zaslouží pochvalu. Chtěli jsme hrát, přechodovou fázi jsme se snažili řešit po zemi, vytvářeli si šance a v pokutovém území byli odvážní. Rozdíl ve skóre mohl být i vyšší.

Trenér: František Janda