FC Chotěboř "ml. žáci" - FC Velké Meziříčí 3:6 (2:4)

Střelci: 9' Drahozal, 25' Průša, 55' Mudruňka

Sestava: Vodseďálek, Kubát, Ressl, Drahozal, Štěpnička, Mudruňka, Průša, Potměšil, Šrámek, Hudík, Jůn

Náhradníci: Nikrmaierová, Petrová, Krieglerová

V sobotu se naši mladší žáci utkali na domácí umělé trávě s celkem z Velkého Meziříčí. Začátek zápasu trochu zaspali a už ve druhé minutě prohrávali 0:1. O pár minut později srovnal po hezké individuální akci Drahozal. Bohužel následovali dva rychle góly soupeře. Do konce poločasu padl ještě gól na každé straně, poločas byl tedy 2:4.

V druhém poločase přidalo Velké Meziříčí ještě dva góly a domácí pouze korigovali na 3:6.

Kladli jsme před zápasem důraz na to, aby nám neutekl začátek a aby jsme nemuseli zase dotahovat, to nevyšlo. Paradoxně si myslím, že první půlka od nás nebyla špatná a rozhodně jsme nebyli horším týmem na hřišti. Druhý poločas jsme chtěli skóre otočit, ale nedařilo se nám navázat na aktivní hru z prvního poločasu a skóre se v náš neprospěch ještě navýšilo.

Trenér: František Janda