top of page

FC Chotěboř „B“ – TJ Tis 3:0

Střelci: 28. Janda F., 36. Janda F., 69 Janda F. (Pk)

Sestava: Marek, Odvářka R., Janda V., Čapek D., Hlaváček, Tůma, Polanský (57. Veselý), Pfeffer (69. Ledvinka), Gregor L. (57. Šárovec), Janda F. (69. Paidar), Bělovský M. (46. Nedvěd)

V neděli odehrálo naše béčko domácí zápas proti soupeři z Tisu. Začátek zápasu se odehrával ve vyrovnaném duchu, oba týmy se do žádných příležitostí nedostávali. Od 20. minuty začali mít domácí mírnou převahu, která vyústila v první gólovou radost, když ve 28. minutě Gregor našel průnikovou přihrávkou Jandu a ten obstřelil gólmana - 1:0. Ve 36. minutě zahrál rohový kop Tůma přesně na hlavu Jandy a ten na dvakrát dostal míč do sítě - 2:0.

Na začátku druhého poločasu byl soupeř nebezpečnější, domácí brankář Marek musel ukázat dva dobré zákroky. Domácí postupně srovnali hru, začali se dostávat dopředu. V 69. minutě se dostal do úniku Pfeffer, obešel gólmana a ten ho fauloval ve vápně. Pokutový kop si vzal Janda a zvýšil na konečných 3:0.

Domácí uspěli díky týmovému výkonu a obětavosti v obraně.