top of page

FC Chotěboř „B“ – TJ Tis 2:0

Střelci: 49. Vepřovský, 90. Hlaváček Jan (pen.)

Sestava: Ptáček, Muzikář, Janda V., Čapek D., Hlaváček Jan, Hlaváček Jiří (87. Paidar), Pfeffer (62. Odvářka R.), Polanský (62. Ledvinka), Šárovec (46. Gregor L.), Bělovský M. (79. Hromádka), Vepřovský

Vstup do zápasu se nám nepovedl, zbytečně jsme se zatáhli na vlastní půlku a nechávali jsme hrát soupeře. Postupem času jsme se více dostávali do útoku. Před koncem poločasu jsme měli největší šanci, když po přihrávce Hlaváčka Jiřího, jde Šárovec sám na brankáře, ale trefuje jen gólmana.

Do druhé půle jsme už vstoupili lépe a ve 49. minutě po centru ze strany, střílí první branku zápasu Vepřovský. Poté se hraje od vápna k vápnu, ale žádné ohrožení branek. Ke konci zápasu nás Tis zatlačí k naší brance, ale brankář domácích Ptáček vše pochytal. V 90. minutě po ose Paidar, Hromádka, Ledvinka jsme rychle ve vápně soupeře a poslední jmenovaný je po kličce faulovaný a kopeme penaltu. Tu proměňuje Hlaváček Jan a vítězíme 2:0.