FC Chotěboř “A“ - SK Bystřice nad Pernštejnem 3:0 (3:0)

STŘELCI: 8. Křivský Aleš, 13. Křivský Aleš, 40. Jindra Jan

Sestava: Ptáček – Málek, Císař, Fiedler, Neubauer – Bažout, Šimon, Jindra, Klement, Dymák – Křivský

Střídali: Kruntorád, Ledvinka, Moldavčuk, Píbil, Dvořák, Fiala

Začátek zápasu nám vyšel dle našich představ. Byli jsme aktivní a snažili se kontrolovat hru. V 8. a 13. minutě jsme díky Křivskému po hezkých akcích vedli 2: 0.Soupeře jsme do vážnější situace nepustili, naopak Jindra ve 40. minutě pečetil poločasový výsledek na 3:0.

Ve druhé polovině utkání se hra vyrovnala a Bystřice se prezentovala dobrou kombinační hrou. Skóre se již nezměnilo, a tak bereme další 3 body.

Dle našich představ byl herní projev mužstva v prvním poločase velice dobrý. Druhá půle se spíše nesla v udržovacím režimu. Snažíme se o rozložení sil a musím všechny zúčastněné pochválit za jejich osobitý přístup ke každému utkání včetně našeho B týmu.