FC Chotěboř “A“ – FC Náměšť 0:3 (0:1)

STŘELCI: 36. Kašík Michal, 70. Rubák Jan, 85. Durajka Roman

Sestava: Dobrovolný - Neuvirt, Somerauer, Fiedler, Dočekal – Vrána, Voborník, Jakeš, Dvořák, Chlad – Hanousek

Střídali: Polanský, Bažout., Klement, Císař , Gregor J.

Za deštivého počasí jsme vstoupili do utkání aktivně. V první půli jsme si vytvořili několik nadějných situací, ale ty k brance nevedli. Bohužel soupeř využil ve 36.minutě chvilkové nepozornosti a Kašík vstřelil první branku.

Ve druhém poločase jsme svého soupeře zatlačili na jeho polovinu, ale stále se nám nedařilo vsítit vyrovnávací gól. Příležitostí jsme na to měli dosti. A tak v 70.minutě po hezkém signálu přidali hosté další branku Rubákem. Snažili jsme se ještě do konce utkání vstřelit alespoň kontaktní branku. Bohužel ke konci zápasu došlo ke smolnému podklouznutí našeho obránce a Durajka se ocitl sám před Dobrovolným a lobem zpečetil výsledek na konečných 0:3.

Po většinu zápasu jsme měli držení balónu. Nehráli jsme špatně, ale soupeř nám udělil lekci z produktivity. Chválím mužstvo za snahu s výsledkem něco udělat až do konečného hvizdu.