Po povedené loňské sezóně jsme stáli před výzvou vyšší soutěže a kvalitnějších soupeřů. V letní přípravě jsme se snažili začlenit některé nové hráče a najít základní sestavu. Odchodů do chlapské kategorie ale nebylo mnoho, a tak se nám podařilo i za kratší přípravné období najít optimální sestavu a vyladit výkonnost do začátku sezóny. Podzimní část byla co se týká výsledků asi nejlepším obdobím, které jsme doposud odehráli. První porážka přišla až v posledním kole na půdě Ar
Střelci: Medek, Pelikán, Nigrin V posledním zápase jsme narazili na věkově mladého, ale silného soupeře z Brna. Prvních dvacet minut jsme se rozkoukávali a dělali taktické chyby při hře bez míče. Poté jsme se trochu oklepali a převzali iniciativu. Do konce poločasu jsme byli lepší a vstřelili 2 góly. Hned na začátku druhého poločasu jsme udělali chybu v rozehrávce, po které jsme inkasovali kontaktní gól. Zbytek zápasu jsme pod dojmem těsného vedení působili mírně zakřiknutě.
Střelci: 90´Venzhöfer Sestava: Doležal - Císař (46.Dymák), Formáček, Fiedler , Somerauer , Venzhöfer, Voborník, Šimon , Dvořák, Klement (71.Pelikán), Chlad (80.Dočekal) Chotěboř v domácí derniéře doplatila na slabší pasáž, Pelhřimovu těsně podlehla Poslední domácí utkání sezóny body nepřineslo, i když k nim po dramatickém druhém poločase nebylo daleko. FC Chotěboř na svém hřišti přivítala FK Maraton Pelhřimov. Zápas dvou rozdílných poločasů nakonec skončil těsnou výhrou host