top of page

Tj Tis – FC Chotěboř "B“ 4:0 (3:0)

Sestava: Gregor J., Neuvirt, Gregor T. (46. Odvářka R.), Polanský, Hlaváček Jan, Hlaváček Jiří, Ledvinka P. (55. Gregor L.), Voborník, Mrtka, Bělovský O. (81. Janda V.), Odvářka M. (46. Ledvinka O.)


Dohrávka 16. kola se nám nepovedla, hned v první minutě po rozehrávce odkopáváme míč z brankové čáry. Z výstrahy se nepoučíme a po rohu a odraženém balonu se z vápna trefuje Šidlák. Z rozehrávky nám vychází akce po levém křídle, Hlaváček Jiří jde z boku na golmana, ale trefuje jen rukavice. Pokračujeme aktivně, ale zmrazí nás další chyba v rozehrávce a gól Karlíka. Následuje na těžkém terénu hra nahoru dolů, my se snažíme postupným útokem dostávat do vápna, soupeř nás zase prověřuje rychlými protiútoky po ztrátě míče. Před koncem poločasu se nám vykartuje Polanský a před odchodem do šaten, ještě obdržíme třetí branku, když se trefuje Marek.


Do druhého poločasu vstupujeme s tím, že nemáme co ztratit, ale po chybě v obraně a následném rohu se trefuje hlavou Marek. Zápas už se poté dohrává klidným tempem, domácí se nikam netlačí a naše akce končí na vápně. Po jednom rohu soupeř odkopává míč z brankové čáry, ale bez úspěchu. Takže si odvážíme hořkou prohrou, a ještě s červenou kartou.


Příští kolo zajíždíme v neděli do Antonínova Dolu, tak musíme rychle zapomenout na tento zápas a připravit se na letos neporaženého soupeře.

Trenér: Radek Odvářka


73 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page