top of page

TJ Sokol Pohled – FC Chotěboř "B“ 1:1 (1:1)

Střelci: 23. Hlaváček Jiří – 45. Sobotka


Sestava: Ptáček, Gregor T. , Janda V., Mrtka, Hlaváček Jan (75. Voda), Hlaváček Jiří (85. Muzikář), Bělovský M., Tůma, Klement, Pačanda, Odvářka M. (75. Ledvinka O.)


V neděli za větrného počasí jsme zajížděli do Pohledu, kde jsme předvedli bojovný výkon.


Vstup do zápasu byl dobrý, ale domácí svým nasazením měli dvě velké šance. První zlikvidoval dobře chytající Ptáček na čáře. Druhou šanci vytěsnil Matyáš na břevno. My jsme hrozili rychlými protiútoky, jeden se nám povedl, když Janda našel Hlaváčka Jiří, který šel sám na domácího brankáře a šanci proměnil 0:1. Dostali jsme se do tempa a dobře drželi střed hřiště. Ale nepohlídali jsme si před poločasem poslední roh, když se nám míč vrátil po centru zpět do vápna, a nikým nehlídaný Sobotka míč uklidil na vzdálenější tyč 1:1.


Druhý poločas, byl od vápna k vápnu. Největší šanci domácích měl domácí Kasal, když šel v poslední minutě sám na naši branku, ale jeho střela neměla razanci, a tak si s ní Ptáček poradil.


V prvním poločase jsme byli vice pod tlakem, ale vedli jsme. Druhý byl vyrovnaný, ale domácím měli šanci na vítězství. Kluky bych pochválil za pohyb, nasazení a za odvahu při hře dopředu.

Poslední kolo přivítáme druhý celek tabulky Tis v sobotu od 14:00.


Trenér: Radek Odvářka

59 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page