top of page

TJ Sokol Lípa – FC Chotěboř "B“ 4:0 (3:0)

Sestava: Gregor J., Tůma (72. Janda V.), Polanský, Gregor T., Hlaváček Jan, Hlaváček Jiří (84. Ledvinka P.), Bělovský M., Pačanda (72. Muzikář), Ledvinka O. (46. Voda), Mrtka, Nedvěd


V neděli odpoledne jsme zajížděli do nedaleké Lípy.


Věděli jsme, že to nebude lehký soupeř. Už po příjezdu na stadion, nám bylo jasné, že se na nás domácí připravili. Trávu čtrnáct dní nesekali. Ale náš výkon v prvním poločase, nebyl optimální a druhý byl bezzubý.


Prvních dvacet minut držíme míč na kopačkách a snažíme se dostat do bloku domácích. Máme dvě střely z vápna, ale neohrozíme branku. Pak pustíme domácí do hry a jsme všude druhý, nedůrazný a tvoříme zbytečné chyby. První branku obdržíme, když nám propadnou oba stopeři a domácí útočník Toman jde sám na Gregora 1:0. Druhá branka je po centru z levé strany a zakončující Vendl 2:0. Před poločasem rozhodčí píská penaltu 3:0.


Do druhého poločasu vstoupíme s nasazením, domácí tlačíme, ale vše nám končí na brankářovi. V druhém poločase je nejzajímavější poslední minuta, když Hlaváček zabrání střele rukou a domácí kopou penaltu, kterou Gregor chytne, ale na dorážku je krátký.


První půlka byla od nás byla špatná dozadu, rychlé brejky nám dělali problémy. Druhý poločas měl jinou „šťávu“ a nasazení, ale to už si domácí pohlídali a k ničemu nás nepustili.

Příští zápas hrajeme v sobotu s Přibyslaví, zveme všechny fanoušky a my se budeme snažit napravit ztrátu.


Trenér: Radek Odvářka

87 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page