top of page

TJ Slavoj Pacov - FC Chotěboř "A" 1:4 (1:3)

Střelci: 14´Dvořák, 23´Dvořák, 36´Chlad, 88´Dvořák


Sestava: Dobrovolný - Dočekal, Gregor, Fiedler, Hanousek (64´Musílek), Klimeš (46´Bažout), Dvořák, Voborník, Jakeš (64´Klement), Chlad, Somerauer, Formáček


Chotěboř ukončila pacovskou domácí sérii a může se těšit na zápas jara s Třebíčí.


Hosté po půli vedli.

Ve 4.minutě se ocitl v šanci na malém vápně Formáček, ale jeho pokus brankář Nowák s přehledem zneškodnil. Ve 12. minutě propadl míč za obranu, kde se dostal do velké šance Faltýnek, ale branku netrefuje. 14.minuta Jakeš nachází nabíhajícího Chlada, který se prosmýkl kolem obránce a jeho přihrávku před branku uklízí Dvořák do sítě.0:1. 23.minuta po špatném odkopu domácích se ve vápně dostal míč k Hanouskovi, následně k Jakešovi, který nahrává Klimešovi a poslední Dvořák dává druhou branku 0:2. 36. minuta po dobrém napadání Chlad domácího obránce obírá o míč a svoje sólo proměňuje ve třetí branku 0:3. 39.minuta zahrává Pacov přímý kop z hranice vápna a Kabíček snižuje na 1:3. 40. minuta přinesla moment, kdy se hezky uvolnil na kraji Voborník a svým centrem našel ve vápně volného Klimeše, ale svoji šanci neproměňuje. Ve 42.minutě se dostal k odraženému míči Dvořák, který se snažil šikovně přehodit vyběhnutého Nowáka a jen těsně minul odkrytou branku.


Na začátku druhé půle ve 46.minutě se do šance dostal Bažout, který ještě hledal nahrávkou volného Hanouska, ale Plašil stihl mírně změnit směr nahrávky. 54.minutě se ve vápně dostal do šance Formáček, ale nepodařilo se mu dát míč za záda Nowáka. 57. minuta  přinesla sólo Chlada, ale Nowák byl tentokrát úspěšnější. V 65.minutě se opět vyznamenal Nowák, když chytil pěknou hlavičku Dvořákovi. V 83. minutě se k dobré střele zpoza vápna dostal domácí Heřman, ale branku netrefuje. 88. minuta přináší nejprve šanci ze které je roh. Následně opět po špatném odkopu se dostává k míči Dvořák a dává svoji třetí branku v zápase 1:4.


Jsem spokojen s výsledkem a předvedenou hrou. Většinu času jsme měli zápas pod kontrolou až na pár situací, ale to tak bývá. Teď náš čeká zápas sezóny, na který se všichni moc těšíme.

Trenér: Martin Jakeš


171 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page