top of page

TJ SAPELI Polná - FC Chotěboř "A" 0:2 (0:2)

Střelci: 10. Dvořák 17.Dvořák

 

Sestava: Gregor J. – Formáček, Somerauer, Fiedler, Dočekal (70.Klimeš), Musílek (54.Klement), Jakeš, Dvořák, Chlad, Voborník, Bažout (40.Bouma)  


V prvním poločase jsme měli první větší náznak šance hosté, když z autu se k míči dostal Formáček, ale střela šla mimo branku. V 10. minutě našel Chlad přihrávkou na hranici vápna Dvořáka a ten levačkou prostřelil Pokorného. V 17.minutě Jakeš na straně našel Chlada, ten se dostal přes dva hráče do vápna a opět nahrál Dvořákovi, který opět trefuje stejné místo Pokorného branky 0:2. Ve 20. minutě Bažout hledal na zadní tyčce Dvořáka, ale nahrávku vystihl Pokorný. Ve 26. minutě se do velké šance dostal Čekal, ale Dobrovolný skvělým zákrokem jeho šanci zmařil. Do konce poločasu si ještě každý tým vytvořil nadějné pozice, ale ty brankou neskončili.


Druhý poločas si Chotěboř již pohlídala a Polnou do výraznější šance nepustila. Chotěboř si tak zaslouženě odváží z prostředí, kde se moc nevyhrává 3 body.

 

Jsem moc rád , že se nám povedl tento zápas dovést do zdárného konce. Myslím, že jsme předvedli kompaktní výkon po celý zápas. Pouze malá komplikace, když jsme museli střídat Bažouta v prvním poločase. Než k tomu došlo, mohli domácí zápas zdramatizovat, ale tuto pasáž jsme zdárně přečkali. Teď už se musíme soustředit na další zápas s Ledčí.

Trenér: Martin Jakeš 

 

126 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page