top of page

TJ Nová Ves - FC Chotěboř "A" 1:1 (1:1)

Střelci: 27´Chlad


Sestava: Gregor - Formáček, Somerauer, Fiedler (46´Císař), Dočekal, Klimeš (63´Bažout), Jakeš (56´Klement), Dvořák, Chlad, Voborník, Bouma (85´Hanousek)


V dalším zápase nás čekala Nová Ves, která na jaře předvádí kvalitní výkony.


Prvních 27. minut bylo z naší strany dobrých. Nejprve velkou šancí pohrdl Klimeš, ale ve 27. se po přihrávce Boumy dostal do šance Chlad, který skóre zápasu otevřel 0:1. Bohužel hned z rozehrávky domácí stav srovnali Ptáčkem na 1:1. Do konce poločasu byli domácí lepším týmem.


Do druhé poloviny jsme vstoupili celkem dobře. Za zmínku stojí velká šance Klimeše, který se ocitl sám před brankářem, ale nedal. Následná šance Dvořáka také neskončila za zády Fuksy. Domácí hrozili ze standardních situací. Hra byla ve druhé půli vyrovnaná. Vítězství mohl přiklonit na naší stranu Bažout, ale skvělý zákrok předvedl Fuksa. Na druhé straně se vyznamenal v 89. minutě Gregor, když vytáhl hlavičku domácího hráče na roh. Zápas tak skončil remízou 1:1


Věděl jsem, že nás nečeká nic lehkého. Od inkasované branky jsme měli během celého zápasu spoustu ztrát, které nás pak stálo mnoho sil. Následná individuální odvaha jednotlivců při přechodu do ofenzívy nebyla tentokrát tak kvalitní. Po herní stránce je remíza zasloužená, na vyložené brankové příležitosti bych to viděl pro nás, ale na to se nehraje. Tentokrát bod bereme a gratuluji soupeři k dobrému výkonu.

Trenér: Martin Jakeš101 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page