top of page

TJ Leština - FC Chotěboř "B“ 3:3

Střelci: 21. Sobek, 44. Sobek, 45. Janda (vl.) – 4. Hlaváček Jiří, 13. Odvářka R., 75. Paidar


Sestava: Gregor J., Odvářka R., Janda V., Čapek D., Hlaváček Jan, Hlaváček Jiří (85. Ledvinka), Polanský, Pfeffer, Gregor L. (62. Muzikář), Janda F., Bělovský M. (46. Paidar)


Vstup do zápasu jsme si nemohli přát lepší. Ve čtvrté minutě centruje ze strany Odvářka, na centr si naběhne Hlaváček Jiří a pěknou střelou pod víko střílí první branku. Aktivně napadáme soupeře, a dostáváme se do dalších šancí. Následuje centr z přímého kopu, který uklízí za záda golmana Odvářka R. Ale potom úplně přestaneme hrát, začneme nakopávat míče na pokryté útočníky a pustíme soupeře do hry. Domácí se dostali do tlaku a po rohu a dvou dlouhých autech do vápna prohráváme 3:2.


Druhý poločas jsme začali znovu hrát po zemi a snažili se po stranách překonat obranu. V 60. minutě obdržel soupeř červenou kartu a hrajeme proti deseti. Tlačíme se do vápna, ale nejde nám trefit branka. Patnáct minut před konce Janda F. překonává obranu a předkládá balon Paidarovi, který se nemýlí. Pokračujeme v tlaku, máme ještě jeden samostatný únik a v poslední minutě slibnou střelu z vápna, ale netrefujeme zařízení. A tak si odvážíme remízu 3:3.


Po dobrém začátku přestaneme hrát a pustíme soupeře do zápasu. Druhá půlka byla dobývání a opět nás trápí zakončení, potřebujeme více klidu. Příště hrajeme doma v sobotu proti Jamné, kde se pokusíme ztrátu napravit.

Trenér: Radek Odvářka


44 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page