top of page

TATRAN Ždírec n/D „B“ - FC Chotěboř „B“ 1:2 (1:1)

Střelci: 23. Mrázek Lukáš - 2. Pačanda Patrik, 56. Nedvěd Adam


Sestava: Gregor J., Gregor L., Janda V. (Ledvinka O.), Odvářka R., Hlaváček Jan, Hlaváček Jiří, Pačanda, Bělovský O. (Šárovec), Tůma, Nedvěd (89. Muzikář), Mrtka


Tento víkend jsme odehráli derby ve Ždírci nad Doubravou "B“, za slunečného počasí jsme chtěli odčinit remízu z minulého týdne, a to se nám podařilo.


Začátek zápasu se nám povedl, hned ve třetí minutě Mrtka posunul míč do lajny na Hlaváčka Jirku, který přesným centrem do vápna našel Pačandu 1:0. Pokračovali jsme v tlaku a vytvořili jsme si kombinačně pěkné akce. Bělovský vyřešil situaci na levé lajně a přesně našel Nedvěda na zadní tyči branky, ale Dobrovolný se stihnul přesunout a hlavičku chytil. Poté nás prověřuje soupeř, rychlým protiútokem z pravé strany, Klimeš nachází na středu volného Pecinu, který z otočky střílí, Gregor střelu vytlačí na břevno, ale na dorážku Mrázka už nestačil. Pokračujeme v naší hře, dobře hrající Mrtka se uvolní a jde sám na domácího golmana, ale neproměňuje.


Do druhého poločasu vstoupíme aktivně, a odměnou nám je v 56. minutě branka. Mrtka vybojuje míč, kterým na malém vápně nachází Nedvěda 2:1. Domácí nás prověřují hlavně z rohu, ale obrana si s tím poradí. A když Dobrovolný kryje krásnou střelu Tůmy do víka, tak si odvážíme hubené vítězství 2:1.


Zápas se nám povedl, jen jsme mohli dát více branek, šance jsme měli. Příští zápas je poslední v této sezóně, hrajeme doma v pátek 9.6.2023 od 18:00 s Pelhřimovem.

Trenér: Radek Odvářka

149 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


bottom of page