top of page

Třebíč, Polná - FC Chotěboř "ml. přípravka"

Další dvě mistrovská utkání odehrála mladší přípravka v Třebíči proti Polné a poté i proti domácím (Polná starší tým 10:2 a mladší tým 4:13, Třebíč starší 3:11 a mladší asi 1:25).


Starší tým se ve svém prvním zápase rozehrál k parádnímu výkonu zejména ve druhém poločase, který okořenil spoustou povedených akcí. V zápase proti Třebíčí jsme se prvních deset minut nebyli schopni dostat s balonem na půlku soupeře, ale i to jsme postupem času zvládli a začali jsme být také nebezpeční. Pochvalu zaslouží všichni a zejména pak kvartet Samuel Čapek, Lukáš Fejfar, Jakub Nádvorník a Tadeáš Pavlíček, kteří se po poločase prostřídali u starší přípravky a všechny si trenér starší přípravky chválili. A osvědčil se i Tomáš Plašil, který pro změnu hrál dnes v našem starším týmu místo v mladším a také mu to šlo náramně.


Náš mladší tým pak v obou svých zápasech na soupeře nestačil, máme stále prostor se zlepšovat v nešvarech typu nevěnování se fotbalu. Premiéru v přípravce dnes zažil Matěj Vrána a byl náš nejlepší hráč.


Trenér: Michal Čapek
68 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page