top of page

Slavoj Polná - FC Chotěboř "U13" 3:2 (3:0)

Střelci: 67´Nedoma M., 68´Kubát


Sestava: Vodseďálek - Zezulák, Kubát, Drahozal, Lédl, Průša, Souček, Štěpnička, Potměšil, Hudík, Šrámek


Náhradníci: Krieglerová, Pros, Křivský, Nedoma D., Nedoma M., Pešek


V pondělí naši mladší žáci jeli na venkovní utkání do Polné. Jednalo se o přeložené kolo, které hráli hned druhý den po zápase s Bedřichovem. Čekal je opět soupeř aktuálně z čela tabulky. Chtěli navázat na dobrý výkon z předchozího dne. Zápas nezačali příliš aktivně, soupeř byl pohyblivější. Přesto se dostali do první šance, kdy postupovali sami na brankáře, ale šanci nevyužili. Poté se ke slovu dostala Polná a z přímého kopu a dvou dalších centrů se dostala do vedení 3:0. Krátce před poločasem se ještě chotěbořští dostali do šance po pěkné individuální akci, ale smolný poločas završili pouze střelou do břevna.


Do druhé půle vstoupili mnohem aktivněji a svého soupeře přehrávali. To vyvrcholilo několika slibnými šancemi, ale brankář soupeře si poradil. Jejich snaha se vyplatila až v poslední pětiminutovce, kdy vstřelili dva góly. Vyrovnat však už nestihli a tak zápas skončil prohrou 2:3.


Rozjížděl jsme se v tomto zápase pomalu. Osobně to dávám za vinu nabitému programu a únavě z něj. Někteří hráli i za starší a nastoupili do třech zápasů ve dvou dnech! Klobouk dolů za druhý poločas, kde jsme svého soupeře kombinačně přehráli, už se nám začíná rýsovat styl hry, kterým bychom se chtěli prezentovat. K zasloužené bodové odměně nám dnes chybělo proměňování šancí, ale za předvedený výkon jsme spokojeni.

Trenér: František Janda

59 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page