top of page

SK Kostelec – FC Chotěboř "B" 1:3 (1:2)

Aktualizováno: 15. 8. 2023

Střelci: 40. Smejkal Jiří - 12. Odvářka Martin, 37. Pačanda Patrik, 56. Odvářka Martin


Sestava: Dobrovolný, Neuvirt, Císař (52. Janda V.), Polanský (65. Ledvinka O.), Hlaváček Jan, Hlaváček Jiří, Tůma (80. Bělovský M.), Bělovský O. (65. Málek), Pačanda, Odvářka M. (80. Muzikář)


Začátek sezony v nové soutěži jsme zvládli, v Kostelci jsme vybojovali první tři body.


V sobotu za slunného počasí jsme zajížděli na neznámý Kostelec, který loni skončil na dvanáctém místě tabulky. Omlazeni o vycházející hráče z dorostu, jsme chtěli aktivním pohybem dělat soupeři problémy. Směrem dopředu se nám to dařilo, ale vzadu jsme tvořili chyby, které mohl soupeř trestat. Problém nám dělalo malé hřiště, ale agilní Odvářka M. vzal roli lídra na sebe. První branku vstřelil, když po přímém kopu z půlky vyrazil brankář míč pouze do Martina, který už neměl problém se zakončením. Druhou branku připravil ve středu hřiště Neuvirt pro nabíhajícího Pačandu, který po kličce na vápně uklidil míč na zadní tyč 0:2. Soupeř nás prověřuje rychlými protiútoky. Branku na 1:2 domácí vsítí po rohovém kopu.


Do druhé půlky vstoupíme dobře, po levém křídle prchá Bělovský O. a přesnou přihrávkou nachází na vápně Odvářku M., který se z otočky nemýlí 1:3. Snažíme se držet míč a kombinačně se dostat do vápna soupeře. To se nám daří a domácí pouštíme jen do dvouch střel z vápna se kterýma si Dobrovolný poradí.


Výhra je pro nás důležitá při vstup do nové soutěže. Na klukách byla znát nervozita, ale věřím, že to z nás postupně spadne a budeme se zlepšovat.

Příští týden přivítáme doma Světlou n/S v neděli od 16:30.


Trenér: Radek Odvářka

120 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page