top of page

SK Bystřice nad Pernštejnem - FC Chotěboř "A" 2:1 (1:1)

Střelci: 12´ Voborník

Sestava: Mašek - Neuvirt (72.Dočekal) Soukup (72. Polanský),Fiedler, Císař, Chlad, Fiedler, Voborník, Jakeš(72.Mrtka) , Klement, Musílek, Janda (59.Bouma)


V 6 minutě zápasu se dostával do šance Chlad, který byl sražen na hranici velkého vápna, ale rozhodčí nechal hru pokračovat. V 11 minutě se ze strany hezky uvolnil Musílek, který následně svou nahrávkou našel na vápně Chlada, ale jeho střelu obránci zablokovali. Ve 12 minutě se ve středu hřiště uvolnil Voborník, který si navedl míč před vápno a technickou střelou otevřel skóre 0:1. V 16 minutě mohlo býti ještě veseleji, když Jakeš zahrával přímý kop, na který si hezky vyskočil Soukup, ale trefil pouze tyč Havlíka. V 17 minutě se hezky uvolnil do vápna Padrtka, kterého nedovoleně zastavil Jakeš. Penaltu následně proměnil Straka 1:1. Ve 23 minutě hezky vystihl Klement na polovině domácích rozehrávku a bylo z toho přečíslení 3 na 2, ale Klement zvolil nakonec nepřesnou střelu nad branku domácích. Ve 27 minutě Musílek vyslal střelecký pozdrav nad Havlíkovu branku. V 31 minutě se dostával po rohu do šance Neuvirt a následně Fiedler, který branku přestřelil. Ve 32 minutě se opět dostal do šance Chlad, ale jeho střelu Havlík vyrazil. Ve 45 minutě Janda sklep míč na Chlada, ale jeho střela postrádala přesnost a razanci. Poločas 1:1.


V 54.minutě domácí zahrávali roh a po špatném odkopu se dostává ke střele, nahrávce Jiránek, následně míč tečuje do Maška Dvořáček a odražený míč na zadní tyči doráží do branky Šponar 2:1. V 61 minutě zahrával Jakeš dva rohy za sebou, když oba kopy mířili do branky, ale Havlík tyto pokusy zneškodnil. V 62 minutě z 25 metrů vyslal svůj pokus nad branku Maška Jiránek. V 70 minutě se mohla pískat penalta, když domácí hráč sestřelil ve vápně loktem Neuvirta, který musel následně s tržnou ranou na obličeji střídat. V 75 minutě Mrtka získal míč a ze strany následně centroval před branku na Boumu, ale ten ve skluzu Havlíka nepřekonal. V 82 minutě se dostal ve vápně ke střele Císař, ale chyběla tomu razance. V 86 minutě nastala podobná situace, po které domácí kopali penaltu a to když se do vápna dostal Voborník, kde byl trefen do nohy, ale situaci se snažil ustát a dohrát. Ke konci zápasu měli možnost srovnat Mrtka a Polanský, ale obrana Bystřice vážnější ohrožení branky nepřipustila, 2:1


Z mého pohledu byla klíčová situace utkání, když jsme mohli v zápase odskočit na 2:0 a místo toho to bylo 1:1. Musím pochválit kluky za nasazení a práci v zápase, která se přibližoval tréninkovému procesu. Bohužel v posledních metrech řešíme situace jinak, než si daná okolnost žádá. Je velká škoda, že přicházíme o důležité body, ale na druhou stranu jsme mladý tým a věřím, že si postupně vše sedne.

Trenér: Martin Jakeš113 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page