top of page

Nedvědice - FC Chotěboř ml. žáci 3:2 (0:2)

Střelci: 23' a 30' Drahozal


Sestava: Jůn, Zezulák, Souček, Kubát, Ressl, Drahozal, Štěpnička, Mudruňka, Průša, Potměšil, Krieglerová


Střídali: Vodseďálek, Kopecký, Lédl, Šrámek, Hudík


Nedělní zápas v Nedvědích jsme měli od začátku ve vlastních rukách. Od prvních minut to byl bojovný zápas, ve kterém se nám podařilo hned v prvním poločase 2x prosadit z breakových situací. Šance vznikaly do konce poločasu na obou stranách, my jsme měli asi největší v podobě penaltového kopu, které však gólman skvělé vychytal a tak skóre zůstalo stejné.


Do druhé poloviny jsme šli v oslabení, kdy jeden z hráčů nemohl nadále pokračovat vinou zranění. V oslabeném složení, jsme inkasovali 1. gól po nedůsledném bránění a tím jsme soupeře pustili zpět do hry. Fotbalovou kvalitou šel druhý poločas dolů z oborou stran. My jsme spíše bránili výsledek a soupeř se snažil probojovat z nakopávaných balónu za obranu. Spousta špatně vyřešených situaci ať už do defenzivní činnosti nebo do ofenzivní vyústila ve srovnání skóre na 2:2. Těsně před koncem zápasu, soupeř dostal možnost rozhodnout zápas penaltovým kopem a v náš neprospěch jej zkušeně proměnil. I přes ofenzivněji laděný konec zápasu, jsme nebyli schopni zápas srovnat.


Je to stále to samé dokola. Nedokážeme udržet nastavenou kvalitu naší hry. Některé pasáže zápasu, ve kterých máme problém hlavně s nasazením a osobními souboji, úplně vypadáváme z role.
50 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


bottom of page