top of page

MSK Břeclav "U19" – FC Chotěboř "U19" 0:3 (0:1)

Střelci: 34' Bažout, 59' Jakeš, 83' Kruntorád


Sestava: Mašek – Málek, Mrtka, Bažout, Dymák, Ledvinka, Fiedler, Kruntorád, Jakeš, Jindra, Šimon


Střídající: Voda, Moldavčuk, Křivský, Neubauer, Souček


Dnes jsme chtěli přivézt nějaký ten bodík z této dlouhé cesty. V průběhu hry jsme se mohli přiblížit k našemu cíli hned ve druhé minutě utkání, kdy Mrtka šel sám na brankáře, ale bohužel neproměnil. Na druhé straně měla v 6.minutě velkou šanci Břeclav. Od té doby jsme měli v tomto dějství mírnou převahu a vytvořili si další tři příležitosti díky Ledvinkovi, Jakešovi a Mrtkovi. Ve 34.minutě jsme se konečně dočkali. Hezky kopnutý centr od Jakeše zužitkoval ve vedoucí branku Bažout. V 45.minutě trestný kop z 25 m trefil Jakeš těsně vedle horního víka. Soupeře jsme v této pasáži hry již do žádné vážné šance nepustili.


Do druhé poločasu jsme vstoupili velmi dobře. V 50.minutě jsme měli možnost skóre navýšit. V 59.minutě po přiťuknutí Dymákem na Jakeše se z poza vápna krásnou střelou trefil zmiňovaný hráč do horního rohu branky 2:0. V 66.minutě měl další možnost Ledvinka. V 73.minutě zahrával přímý kop Jakeš a jeho střela orazítkovala tyč. V 76.minutě se do větší šance prodrala Břeclav, ale vše skvěle vyřešil Fiedler. V 83.minutě se krásně prosadil po individuální akci přes bránící hráče Kruntorád 3:0.


Jsem moc rád za kluky, že jsme tento zápas zvládli jak střelecky, tak i disciplínou. Zaslouženě si tak odvážíme z Břeclavi 3 body. Mrzí mě pouze fakt, že někteří hráči soupeře neunesli tento fakt a vše vyústilo v úmyslné ublížení našemu hráči na konci utkání. Čeká nás poslední zápas v této sezóně, kdy v neděli přivítáme Hodonín. Přijďte nás podpořit za vidinou 3 bodů, které chceme nechat doma.

Trenér: Martin Jakeš


133 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page