top of page

MFK Vyškov - FC Chotěboř "U19" 1:1 (0:0)

Střelci: 71´Dymák


Sestava: Kosina, Šťastný, Janáček, Kubeš, Šimon, Souček, Dymák, Němec, Mach, Prokš, Neubauer


Náhradníci: Kovář, Medek, Klimeš, Císař, Mudruňka


V sobotu naše U19 vyjela do Vyškova. Soupeř se nacházel ve středu tabulky. 


První poločas se hrál celkem vyrovnaný fotbal bez vyložené příležitosti. Pár střel a standardních situací bylo na obou stranách. Žádná ale gólem neskončila, a tak se šlo do šaten za stavu 0:0.


Druhý poločas jsme začali aktivněji, více jsme se tlačili dopředu. Avšak v 52.minutě šel po naší standardní situaci do breakové situace soupeř, nám vzadu zbyli jen menší hráči a tak jsme inkasovali hlavou po centru ze strany, i když jsme ve vápně byli v přečíslení, 0:1. My jsme nezměnili naši aktivní hru a byli za to odměněni penaltovým zákrokem na Němce. Následný pokutový kop proměnil v 71.minutě Dymák, 1:1. Do konce zápasu měl soupeř ještě břevno po rohovém kopu a my jsme mohli rozhodnout v samotném závěru, kdy se špatná rozehrávka gólmana ocitla u Medka, ten byl ale z této situace tak překvapen, že se se zakončením unáhlil a přestřelil bránu. Zápas tak skončil remízou 1:1.


Vyrovnaný zápas, kterému remíza sluší. Rozhodující pro nás bylo, že jsme po inkasovaném gólu nezměnili naši aktivní hru, naopak následovala naše nejlepší pasáž v zápase. Předvedený výkon se musíme snažit zopakovat i v posledním domácím zápase.

Trenér: František Janda

69 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

留言


bottom of page