top of page

MFK Břeclav "U17" - FC Chotěboř "U17" 1:1 (0:0)

Střelci: 58´Kubeš


Sestava: Blažek F., Kubeš Š., Kaňkovský J., Klimeš D., Čáp D., Šustr A., Mudruňka M., Moldavčuk F., Císař J., Medek D., Kubeš M.


Střídající: Bělík J., Vodička Š., Švec Š., Bříza J., Mach D.


V neděli nás čekal druhý zápas kategorie dorostu U17 moravskoslezské divize MSDD-D. První výjezd byl do daleké Břeclavi, je to druhý nejdelší výjezd, takže v 6:15h vyjíždíme. U nás počasí pochmurné, deštivé, studené oproti Břeclavi, kde bylo slunečno a teploty v našem zápase byli jednou takové, hráli jsme ve 30 stupních a na čistém ostrém slunci.

V prvním poločase jsme hned od začátku drželi míč na svých kopačkách a velmi zřídka jsme ho půjčili soupeři. Utkání se z mého pohledu vyvíjelo ve velmi ostrém tempu, které již bylo nastaveno v předchozím utkání U19. Vytvořili jsme si několik slibných příležitostí, ale šance jsme neproměnili, vše skončilo v rukou domácího brankáře či vedle branky. Dvakrát nás zastavila branková konstrukce. Soupeř si pravděpodobně po výprasku v předchozím kole velmi dobře hlídal a organizoval obranu.


Do druhého poločasu jsme udělali změnu ve středu hřiště, věřili jsme, že naší trpělivou prací přijde odměna. Nabádali jsme kluky, aby nediskutovali s rozhodčím ani soupeřem a soustředili se na hru. Bohužel hned v 55. minutě nám byl po ostrém faulu na polovině zraněn střídající J. Bělík, který opustil hřiště na nosítkách. Standardní situaci zahrával J. Kaňkovský se Š. Kubešem, kdy Kuba lehce posunul na Šímu, který udělal 3 kroky s míčem a napřáhl zhruba 10m za polovinou a trefil krásnou střelou "šibenici". Věřili jsme, že v tuto chvíli utkání zlomíme. Bohužel přicházeli ostřejší střety a také ne úplně správná posouzení, což naše borce vedlo ke zbytečným diskuzím a nesoustředěnosti. V 86. jsme nedůrazem před vápnem a naivitou ve vápně nechali prokličkovat soupeře až k zakončení a ten se nemýlil a vyrovnal. Poté jsme se nechali zbytečně rozhodit dalšími nic neřešícími diskuzemi s rozhodčím, které byli po zásluze odměněny kartami.


Musím říct, že jsme byli jednoznačně lepším týmem a zasloužili si vyhrát. Bohužel i takový je fotbal a proto je tak krásný. Nicméně my musíme pracovat dále, soustředit se na svůj výkon a hlavně se vyvarovat nedisciplinovanosti a zbytečných řečí s arbitry a soupeři. V dalším kole nás čeká doma nováček z Rosic a my věříme, že protrhneme naší smůlu v zakončení a zahrajeme si pěkný fotbal.

Trenéři: Michal Moldavčuk a Lukáš Mrkvička


55 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commenti


bottom of page