top of page

FK Maraton Pelhřimov - FC Chotěboř "U19" 2:2 (2:1)

Střelci: 37´Šimon, 82´Němec


Sestava: Blažek, Janáček, Kubeš, Šimon, Souček, Dymák, Němec, Mach, Prokš, Neubauer, Šťastný


Náhradníci: Píbil, Zvolánek, Klement, Krupička, Mudruňka, Švec


V sobotu naši dorostenci odcestovali k prvnímu jarnímu kolu na zápas do Pelhřimova. 


První poločas jsme si zbytečně komplikovali riskantní rozehrávkou. Špatně jsme vyhodnocovali míru rizika některých herních situací. Soupeř měl několik brankových příležitostí po našich chybách a z toho 2 proměnil. Nám se ale podařilo do poločasu snížit skóre na rozdíl jedné branky, když po střele Němce dorážel Šimon. 


Do druhého poločasu jsme šli s jasným cílem, zjednodušit rozehrávku a pokusit se zápas otočit. To se nám z části podařilo, soupeř už se nedostával našimi jednoduchými ztrátami do brankových příležitostí, naopak jsme jich měli více my. Podařilo se nám pouze srovnat, když po rychlém výkopu Blažka do otevřené obrany proměnil samostatný únik Němec. Odvážíme si tedy nakonec bod, který vzhledem k průběhu bereme.


Nelíbilo se mi vyhodnocování herních situací u některých hráčů. Pochvalu si kluci zaslouží za to, že bylo vidět že chtějí hrát fotbal, byť i na velké riziko. Doufám, že nás chyby které jsme vyrobili posunou dál. Poslední věc, kterou bych chtěl u našich hráčů vyzdvihnout je mentální síla, kterou ukázali když z nepříznivého stavu kdy se jim nedařilo, zvládli se zápasem něco udělat a vybojovat bod.

Trenér: František Janda


82 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Komentáře


bottom of page