top of page

FK Maraton Pelhřimov "B“ - FC Chotěboř "B“ 1:1 (1:0)

Střelci: 38. Honzl – 90. Vepřovský (p)


Sestava: Ptáček, Muzikář (68.Paidar), Odvářka R., Čapek D. (51. Hromádka), Hlaváček Jan, Hlaváček Jiří, Pfeffer, Polanský, Bělovský O., Bělovský M., Vepřovský


Za krásného slunného počasí jsme hráli zápas 13.kola v Pelhřimově. Vstup do zápasu byl opatrný, ale postupem času jsme si zvykli na menší hřiště a trávu a vypracovali jsem si šance. První šanci má Pfeffer, když obchází brankáře, ale je blokovaný obráncem, a střela končí na rohu. Domácí Blokeš po rychlém brejku jde z boku sám na Ptáčka, ale netrefil branku. Vepřovský hlavičkuje zprava sám na branku, ale míjí. Následně propadneme ve středu hřiště a domácí Honzl jde až do branky sám 1:0.


Druhý poločas zatlačíme soupeře na jeho půlku a snažíme vstřelit vyrovnávací branku. Prázdnou branku z rohu netrefuje hlavou Bělovský M. Dvě dobré střely na branku Bělovského O., kryje golman domácích. Zlehka polevíme, ale soupeř si šanci nevytvořil. V poslední minutě zahraje na kraji vápna obránce rukou a kopeme penaltu, Vepřovský s klidem proměňuje. V nastavení ještě zahráváme roh a zakončuje Vepřovský, ale těsně netrefuje branku.


Těší nás nasazení a odvaha hráčů, ale trápí nás klid v zakončení. Remíza je spravedlivá i když jsme vyrovnali až z penalty.

V sobotu 5.11. v předehrávce jarního kola v Lučici snad nějakou branku dáme, přijeďte nás podpořit.


Trenér: Radek Odvářka

107 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page