top of page

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - FC Chotěboř "A" 1:4 (0:0)

Střelci: 65. Chlubna Martin (pen.) - 53. Bouma Lukáš, 76. Dvořák Luboš, 88. Klement Vilém, 90. Somerauer Martin


Sestava: Mašek – Tůma, Somerauer, Polanský, Dočekal, Chlad, Voborník, Pačanda, Dvořák, Musílek, Bouma


Střídající: Fiedler, Mrtka, Císař, Klement


Do utkání jsme chtěli vstoupit lépe než v předchozím zápase u nás doma. První poločas jsme byli aktivnějším týmem a více jsme zaměstnávali obranu Ledče. Až na jeden nebezpečný přechod domácích po naší ztrátě. Na míč centrovaný ze strany nedosáhl ani jeden hráč domácích a to byla asi Ledče největší příležitost. Více jsme toho soupeři moc nedovolili. Naopak byli jsme to my, kdo promarnili velké šance. Asi největší měl Bouma, který po krásném přímáku od Musílka už měl před sebou pouze odkrytou branku Bezděka, ale bohužel nedal. Tudíž poločas 0:0.


Ve druhém poločase jsme byli stále aktivní a po pár minutách jsme se konečně dočkali po hezké kombinaci, když na jejím konci Bouma do odkryté branky tentokrát svoji šanci proměnil 0:1. Stále jsme to byli my, kdo byl lepším týmem. Přišla 65.minuta, když penaltě předcházel za mě faul na Klementa. Hráč domácích odražený balón vracel do skrumáže, kde se poté pískala ruka. Chlubna svoji šancí nepohrdl 1:1. Po brance byla chvilku Ledeč aktivnějším týmem. Ale v 76. minutě po skvělé vyřešené individuální akci Dvořáka to bylo 1:2. Do konce zápasu jsme to byli my, kdo navyšoval své skóre. V 88.minutě nedal šanci Bezděkovi aktivní Klement 1:3. V 90.minutě se ještě krásně trefil hlavou Somerauer 1:4.


Musím říct, že celý zápas byl z naší strany velmi dobrý, byli jsme aktivní, vytvářeli jsme si pozice, snažili se o kombinaci podpořenou individuální odvahou. Možná mě trochu mrzí produktivita, ale na druhou stranu se ukázal charakter týmu, který se snaží a věří ve vítězství.

Trenér: Martin Jakeš

122 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page