top of page

FK Blansko "U19" - FC Chotěboř "U19" 4:2 (2:1)

Střelci: 40´Šťastý, 78´Němec


Sestava: Kovář - Dymák, Souček, Janáček, Šimon, Němec, Kubeš, Jehlička, Píbil, Šťastný, Mach


Náhradníci: Blažek, Prokš, Krupička, Klement, Mudruňka


V sobotu naše dorosty odcestovali do Blanska. Za pěkného počasí se na místní umělé trávě potkali se soupeřem, který se v mladší i starší kategorii nachází na 7.místě divize D. 


Do zápasu jsme vstoupili špatně, bez nasazení, působili jsme ospale. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat a už v 2.minutě jsme po zbytečné ztrátě na našem vápně prohrávali 1:0. Ve 20.minutě jsme svoji chybou v rozehrávce darovali soupeři druhý gól. Po počátečním šoku jsme se začali dostávat do hry. Následovala pasáž pálení jedné stoprocentní šance za druhou. Celkem se počet vyložených šancí  za 20 minut hry vyšplhal na 6, ale žádnou z nich jsme neproměnili. Ujal se až ve 40.minutě vrácený odražený balón po standardce, který tečoval Šťastný. 


Ve druhé půli jsme začali podobně jako v první. Chyběla větší aktivita, přesto jsme si vypracovali 2 samostatné úniky, které jsme z nepochopitelných důvodů ani nezakončili. A jak to tak bývá, trest na sebe nenechal dlouho čekat. V 69. a 72.minutě jsme dostali z rychlých protiútoků další 2 góly. My jsme ještě měli další 3 tutové šance uvnitř vápna, z nichž jednu proměnil Němec. Nic víc jsme však nestihli a tak zápas skončil prohrou 4:2.


Zápas se mi hodnotí strašně těžko. V životě jsem nic podobného nezažil. Už na rozcvičce jsme si všimli určité “ospalosti” a před zápasem upozorňovali na začátek… V 2.minutě prohráváme po hrubé individuální chybě. Velice mě naštvala nekoncentrace některých hráčů, jak nastaveni jdou do utkání. Tolik spálených stoprocentních šancí za jeden zápas jsem za tu dobu, co se pohybuji ve fotbale ještě nezažil. Je to už ze strany hráčů na zamyšlení, jestli jsou v brankových příležitostech opravdu plně soustředění. Nedovedu si tento jev jinak vysvětlit. Zápas jsme si prohráli sami, je to škoda.

Trenér: František Janda

100 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page