top of page

FK Česká Bělá - FC Chotěboř "B“ 2:7 (1:5)

Střelci: 26. Chlubný, 49. Kasal – 3. Janda F., 18. Vepřovský, 30. Polanský, 40. Polanský, 45. Bělovský O., 61. Hlaváček Jan, 78. Hlaváček Jiří

Sestava: Gregor J., Tůma, Janda V., Čapek D., Hlaváček Jan, Hlaváček Jiří, Janda F. (55. Bělovský M.), Polanský (71. Odvářka R.), Pfeffer (55. Muzikář), Vepřovský (71. Mrtka), Bělovský O. (75. Hromádka)


Od začátku zápasu se nám dařilo, ve 3. minutě najde Vojta centrem bráchu Fandu Jandu a ten si míč prostrčí kolem brankáře a střílí první gól. Za 15. minut centruje znovu míč do vápna Janda Vojtěch, na který si nabíhá Vepřovský a krásně zakončuje na 2:0. Pak máme slabších 10. minut a soupeř toho hned využívá a po chybě v obraně snižuje Chlubný na 2:1. Třetí a čtvrtou branku přidává Polanský, když v obouch případech doráží přímé kopy. Na 5:1 uklízí míč do sítě Bělovský Ondřej po rohovém kopu, trefuje „volejem“ odražený míč z vápna.


Vstup do druhého poločasu mají lepší domácí, když Kasal na vápně tečuje centr a nedává Gregorovi šanci. Šestou branku přidává Hlaváček Jan, když projde až před brankáře a s narážečkou o tyč na dvakrát uklízí míč do sítě. Poslední branku dává Hlaváček Jiří po centru Muzikáře.


Zápas jsme odmakali a zaslouženě vyhráli 7:2, chválíme celý tým za nasazení.

Další zápas odehrajeme v sobotu 22.10. od 15:00 proti Ždírci n/D „B“

Trenér: Radek Odvářka76 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Komentáře


bottom of page