top of page

FC Velké Meziříčí – FC Chotěboř "A" 1:3 (1:1)

Střelci: 6. Bouma, 73.Bažout, 93.Fiedler(p.)


Sestava: Dobrovolný – Formáček, Gregor, Fiedler, Dočekal (66.Klement), Musílek, Chlad, Dvořák, Voborník, Klimeš (85.Mrtka), Bouma (62.Bažout)


Do zápasu jsme vstoupili dobře a od prvních minut jsme byli aktivnějším mužstvem, které lépe kombinovalo a hned v 6. minutě jsme se dostali do vedení. Po hezké akci z pravé strany přišla finální nahrávka před branku, kterou přesnou střelou zakončil Bouma. V podobném duchu jsme pokračovali zhruba do poloviny poločasu, kdy jsme si stihli vytvořit nadějné příležitosti, ale bohužel chyběla přesnost v zakončení. Od 20 minuty prvního poločasu jsme postupně ztráceli iniciativu a pohyb a hra se vyrovnala. Po zbytečném faulu jsme byli potrestáni, když se z přímého kopu prosadil Chalupa – 1:1. Do poločasu se obraz hry nezměnil a další šance nepřišli.


Po změně stran jsme chtěli začít opět aktivně, ale bohužel nám začátek druhého poločasu vůbec nevyšel. Místo abychom chytili otěže zápasu pevně do svých rukou, bylo daleko aktivnější Meziříčí, které se vytvořilo sérii rohových kopů a tlak na naší defenzivu naštěstí bez gólového efektu. Díky střídání jme dokázali nepříznivý vývoj zlomit nejprve přišel na hřiště v 62. minutě Bažout a o 6 minut později Klement, a svým nasazením dokázali zburcovat ostatní, což vedlo ke vstřelení 2. branky. Po krásném přenesení z pravé strany na levou se do otevřeného prostoru dostal Musílek, který přesnou nahrávkou vybídl ke skórování Bažouta – 2:1. Závěr zápasu byl ve znamení nepromění šancí na obou stranách. V 85. minutě se na hřiště dostal Mrtka a o 2 minuty později se ocitl tváří v tvář domácímu brankáři, ale svoji šanci nedokázal proměnit. Naopak na druhé straně dostali po pěkných křídelních akcích domácí míč do vápna k našemu štěstí však selhali v koncovce. V poslední minutě se do přečíslení dostal Dvořák, který si skvěle pokryl míč a ve vápně byl faulován. K penaltě se postavil Fiedler a proměnil - 3:1.


Mohu být spokojen pouze s některými pasáži v utkání. Výsledek se nerodil lehce. Pomohlo nám střídání hráčů a změna postů a chuť zápas vyhrát. Teď nás čekají Okříšky a pokud chceme být na dostřel, tak tento zápas musíme odehrát trochu lépe.

Trenér: Martin Jakeš

117 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Комментарии


bottom of page