top of page

FC Slavoj Žirovnice - FC Chotěboř "A" 1:3 (1:0)

Střelci: 63. Jakeš, 83. Dvořák, 90+1 Klement


Sestava: Gregor J. - Dočekal , Fiedler, Gregor T. Císař(79. Polanský), Chlad, Voborník, Dvořák, Jakeš (64. Klement), Musílek, Bouma (79. Mrtka)

Na tento zápas jsme odcestovali s kádrem, který měl v průměru 21 let.


Začátek zápasu se nesl v naší režii. Ve 12.minutě po hezké kombinaci Chlad s Voborníkem vybojovali rohový kop. Následně přišla první velká šance v podání Fiedlera, který hlavou přestřelil branku domácích. V 15.minutě se dostal na hranici vápna ke střele Chlad, ale střelu brankář Kolář dostal pod kontrolu. Ve 21.minutě Voborník špatnou nahrávkou vybídnul ke skórování Vodáčka, který pěknou brankou otevřel skóre 1:0. Ve 25. minutě se dostali domácí k nepřesné střele z 25 metrů. Ve 28.minutě se již k nebezpečnější střele z vápna dostal Knotek. Na druhé straně střelu ve vápně zablokovali domácí obránci Jakešovi. Ve 30.minutě měl po akci Dvořáka s Chladem největší šanci poločasu posledně jmenovaný, kterého skvěle vychytal Kolář. Ve 39.minutě přišla další možnost, když Dvořák našel na druhé straně vápna Musílka, který věnoval svému zakončení více energie, než si situace žádala.


Druhá půle začala po herní stránce vyrovnaně. V 50.minutě zahrával Musílek přímý kop a jen kousíček chyběl Dvořákovi k možnosti vyrovnat. V 61.minutě po standartní situaci Chotěboře šel zbytečně ve vápně Knotek do skluzového souboje, kde trefil Musílka. Byla z toho penalta, mnoho emocí a následné vyloučení zmiňovaného Knotka. K pokutovému kopu se postavil Jakeš, který se nemýlil 1:1. V 81.minutě zahrozil Klement, když jeho tečovaná střela jen těsně minula branku. V 83. minutě si Chlad hezky navedl míč na prostředek hřiště a následně našel rozběhnutého Dvořáka, který si prvním dotykem připravil dobře míč do vápna za obránce. Následná střela skončila v síti 1:2. V 88. minutě šli 2:1 Klement s Mrtkou, kterému se bohužel nepodařilo Koláře překonat. V 90.minutě po špatném zpracování stopera se k míči dostal napadající Klement a svoje sólo proměnil na konečných 1:3.

V prvním poločase jsme byli více na míči, ale bohužel jsme nedokázali z této převahy být gólově efektivnější. Začátek druhé půle nebyl takový, jaký jsme si představovali a na domácích byla znát snaha se porvat o dobrý výsledek. Postupem času se herní projev zlepšoval. K tomu nám pomohla penalta. Po zhlédnutí videa byla za mě správně odpískaná. Postupem času jsme měli několik možností, jak překlopit zápas na naší stranu. Na čem je potřeba zapracovat je větší odvaha na míči v těžkých situacích a odehrát některé situace prostě lépe. Soupeři bych chtěl pogratulovat k sympatickému výkonu.

Trenér: Martin Jakeš

96 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page