top of page

FC Rapotice - FC Chotěboř "A" 1:3 (1:3)

Aktualizováno: 27. 3. 2023

Střelci: 5. Durajka Roman - 14. Chlad Petr, 41. Janda František, 44. Voborník Jakub (pen.)


Sestava: Ptáček – Tůma, Somerauer, Polanský, Dočekal, Chlad, Voborník, Klement, Dvořák, Musílek, Janda


Střídající: Fiala, Neuvirt, Hanousek, Pačanda


Hned od začátku zápasu se domácí snažili rozhodnout zápas co nejdříve. V 5.minutě jsme domácím nabídli standartní situaci v podobě přímého kopu z poza vápna a Durajka touto možností nepohrdl. Tato situace nás nerozhodila a otěže zápasu jsme pomalu přebírali my. Hned ve 14.minutě se dostal za obranu Chlad a svou možnost proměnil. To domácí asi rozhodilo a převážně jsme to byli my, kdo byl nebezpečnějším týmem. To se plně projevilo ke konci poločasu, kdy se po jednom z centrů do vápna opřel do balónu akrobaticky Dvořák a svou střelou přehodil brankáře. S následnou dorážkou do prázdné branky již Janda neměl problém. Za další 4 minuty vznikl závar v pokutovém území domácích. Bohužel pro domácí zde jeden z hráčů zahrál rukou. Penaltou nepohrdl Voborník 1:3.


Ve druhém poločase jsme domácím do 80 minuty nic nedovolili, naopak jsme mohli skóre několikrát navýšit. Domácí mohli zápas zdramatizovat ke konci zápasu, když po velkém závaru ve vápně nedokázali míč prodrat za záda Ptáčka.


Jeli jsme do Rapotic s pokorou, ale na druhou stranu s odhodláním a chutí zde předvést kvalitní výkon dle našich možností. S předvedenou hrou jsem byl spokojen a zaslouženě tak odvážíme 3 body domů.

Trenér: Martin Jakeš

156 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page