top of page

FC Chotěboř "U19" - SK Líšeň “B” 0:7 (0:3)

Sestava: Blažek - Janáček, Kubeš, Šimon, Souček, Dymák, Němec, Mach, Prokš, Šťastný, Píbil


Náhradníci: Zvolánek, Klement, Krupička, Mudruňka, Švec


V neděli se naše dorosty potkaly na domácím hřišti v rámci druhého jarního kola Moravskoslezské divize D s rezervami brněnské Líšně. Soupeř ve starší i mladší kategorii patří k lídrům soutěže. 


Do zápasu jsme šli s cílem rozdat si to fotbalově s těžkým soupeřem. V první půli se nám to dařilo. Nebýt dvou hrubých individuálních chyb, které jsme vyrobili, kdy jsme soupeři v podstatě přihráli do prázdné brány, byl by kromě hry vyrovnaný i výsledek. Zase nás trápilo proměňování jasných brankových příležitostí, když jsme nedali penaltu a samostatný únik skončil pouze na břevně.


V druhé půli jsme pokračovali v celkem dobrém výkonu až do 60.minuty, kdy se nám  přestalo dařit kombinovat, posléze jsme prostřídali a naše hra na tom utrpěla. 


V prvním poločase se mi výkon líbil, ale dostali jsme lekci z efektivity. V druhé půli se projevila kvalita soupeře, kterou musíme respektovat a šíře kádru, kterou Líšeň disponuje. Škoda některých zbytečných chyb, které trochu znehodnotili náš výkon a určili konečný výsledek, který je pro nás po slušně odehrané hodině zápasu dost krutý. Nám to však mnohé ukázalo a konfrontací s takovými soupeři náš mladý tým roste.

Trenér: František Janda


81 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page