top of page

FC Chotěboř "U19" - MFK Vyškov 3:1 (1:1)

Střelci: 14´Dymák, 49´Šimon (p), 90+4 Dymák (p)


Sestava: Kovář - Souček, Prokš, Šimon, Němec, Zvolánek, Jehlička, Dymák, Šťastný, Krupička, Kubeš


Náhradníci: Daniel, Janáček, Mudruňka, Mach, Nápravník


První dvacetiminutovka patřila nám, už ve 14.minutě proměnil svoji první šanci Dymák, když k němu propadnul centr a sám před brankářem zachoval klid. Poté naše aktivita opadla, chyběl nám pohyb. Ve 36.minutě jsme se nechali zamknout několika standardkami a za naši pasivitu v našem vápně jsme byli potrestáni inkasovaným gólem po dorážce odraženého míče. Do konce prvního poločasu dal ještě soupeř hlavou břevno po centru z levé strany. 


Do druhého poločasu jsme přišli v jiném nastavení. Naše aktivnější hra se nám hned vyplatila, když ve 48.minutě šel Mach odvážně do vápna a byl faulován. Nařízený pokutový kop proměnil Šimon. V průběhu poločasu měli ještě oba týmy několik šancí, ale pojistka přišla až v nastaveném čase, kdy šel ve vápně jeden na jednoho Němec, byl faulován a pokutový kop proměnil Dymák. 


Náš poslední zápas v této sezóně jsme chtěli zvládnout bez ohledu na to, jak to s naší záchranou nakonec dopadne. Kluci zápas odmakali a zvládli, takže jsme si splnili cíl, který jsme si před tímto zápasem dali. Chtěl bych jim touto cestou poděkovat za celou sezónu, ve které jsme udělali troufnu si říct velký herní progres. Myslím si také, že jsme zvládli udělat fungující kabinu, což je pro mě do dalších let asi nejdůležitější.

Trenér: František Janda


77 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page