top of page

FC Chotěboř U19 – MFK Vyškov 1:2 (0:2)

STŘELCI: 66. Fiedler Jiří (pen.) - 1. Alassane Traore, 26. Zajíček Ondřej


Sestava: Fiala – Málek, Gregor, Císař, Neubauer, Ledvinka, Jakeš, Fiedler, Šimon, Jindra,

Píbil


Střídali: Jehlička, Kruntorád, Prokš, Mrkvička, Krčál


První domácí zápas nám hned v úvodu hrubě nevyšel. Po rychlé brance jsme se snažili s výsledkem něco udělat a 20 minut jsme byli aktivnějším týmem. Bohužel ve 26.minutě opět přišla laciná branka a ta nás zmrazila. Do konce poločasu to byl od nás nevýrazný výkon.

Druhý poločas byl od nás povedený a svého soupeře jsme tlačili. V 66.minutě se krásně prodral Neubauer z pozice obránce až do vápna, kde byl sestřelen hráčem Vyškova a kopala se penalta. Tu Fiedler bezpečně proměnil. Dále jsme se snažili o vyrovnání, ale bohužel po zbytečném faulu Fiedlera na brankáře dostal tento hráč v 72. minutě červenou kartu. Naše snaha o vyrovnání tak dostala vážnou trhlinu. Přesto jsme ještě v 83.minutě mohli dát branku Císařem, ale jeho střelu včas zblokoval obránce na roh.


Utkání ovlivnila brzká branka soupeře, ale přesto musím vyzdvihnout především druhý poločas našeho týmu, který jsme odehráli velice dobře. Chtěl bych kluky pochválit za jejich srdnatý výkon. Bohužel nás momentálně provázejí laciné branky, které nás stojí body, ale každopádně pro nás ohromná zkušenost v této soutěži.

86 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page