top of page

FC Chotěboř "U19" - FOŠ Třebíč 1:5 (0:2)

Střelci: 66´Dymák (p)


Sestava: Kovář, Janáček, Šimon, Zvolánek, Dymák, Klement, Mach, Němec, Kruntorád, Kubeš, Píbil


Náhradníci: Prokš, Blažek, Krupička, Šťastný, Souček


V neděli jsme na domácí umělé trávě přivítali Fotbalovou školu Třebíč. Soupeř se nachází v horních patrech tabulky. Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého.

Do zápasu vstoupili lépe hosté, v prvních 15ti minutách jsme přežili tři šance soupeře. Nám nefungovala přechodová fáze, jak bychom si představovali. V 16.minutě jsme už byli potrestáni, když jsme nezachytili náběh záložníka soupeře, 0:1. Po půlhodině hry jsme začali být postupně odvážnější, ztěžovali jsme soupeři rozehrávku a vytvářeli si náznaky šancí. Ve 40.minutě přišla ovšem studená sprcha v podobě druhého gólu po brejku soupeře, poločas tak skončil 0:2.


Do druhého poločasu jsme nastoupili o něco lépe než do prvního, zlepšila se naše rozehrávka a hráli jsme více s míčem než v první půli. Bohužel jsme si v 50.minutě nepohlídali roh soupeře, který nás za to potrestal. V 58.minutě přidal soupeř ještě čtvrtý gól, který (po shlédnutí videa) pravděpodobně neměl platit kvůli offsidu. My jsme byli za naši o něco odvážnější hru odměněni alespoň odpískanou penaltou na Krupičku, kterou proměnil Dymák. Soupeř ještě korigoval v 72.minutě na konečných 1:5.


V tomto zápase byl soupeř lepším týmem a zaslouženě vyhrál. My jsme byli na jejich hru myslím si dobře takticky připraveni, ale nepovedlo se nám splnit naše záměry. Pouštěli jsme se do pressingu v malém počtu, propadávali jsme a dovolili soupeři dominovat na míči. Co bych chtěl u hráčů vyzvednout je nasazení i za nepříznivého stavu. My musíme tento zápas hodit za hlavu a soustředit na dalšího soupeře.

Trenér: František Janda

86 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page