top of page

FC Chotěboř "U19" - FK Maraton Pelhřimov 2:0 (2:0)

Střelci: 13´Kubeš, 27´Musil (vl.)


Sestava: Kosina, Šťastný, Janáček, Kubeš, Šimon, Souček, Dymák, Němec, Mach, Prokš, Neubauer


Náhradníci: Kovář, Medek, Píbil, Zvolánek, Klement, Kruntorád


V neděli se hrálo za nepříznivého počasí poslední kolo Moravskoslezské divize D. Na domácí umělé trávě přivítal náš dorost "U19" soupeře z Pelhřimova. 


Začátek zápasu se nesl ve vyrovnaném duchu bez větších příležitostí. My jsme si však svoji důsledností vysloužili první gól, když Prokšovu střelu ve 13.minutě dorazil Kubeš, 1:0. První gól nás nabudil a začali jsme získávat herní převahu. Ta byla odměněna ve 27.minutě vlastním gólem soupeře po centru Šimona. Do konce poločasu jsme měli ještě několik příležitostí, ale třetí gól se nám přidat nepodařilo. Na konci prvního poločasu šel soupeř do deseti, když po druhé žluté kartě byl vyloučen záložník soupeře.


Druhá půle se dohrávala v duchu, že my jsme drželi balón a soupeř se snažil chodit do nebezpečných protiútoků. Těm jsme naštěstí dokázali čelit, třetí gól se nám však přidat nepodařilo. Posledních 10 minut se soupeř vzepřel ještě ke tlaku, který si vypracoval řadou standardních situací. Nám se je podařilo pohlídat a zápas jsme tak zvítězili 2:0.


Podle mě zasloužená výhra. První poločas byl z naší strany zvládnutý dobře. Obzvlášť po prvním gólu jsme hráli místy to, k čemu chceme směřovat. Dojem z druhého poločasu ovlivnily tvrdé zákroky soupeře, které zápas nakonec dle mého názoru zbytečně v závěru vyhrotily. V posledních pár minutách  mě trochu mrzelo, že pod dojmem vedení jsme zbytečně zalezli a nechali se trochu dostat pod tlak sérií standartek soupeře. Nakonec jsme ale vše zvládli bez inkasované branky, takže hráči od nás zaslouží pochvalu za dobře zvládnutý zápas.

Trenér: František Janda


139 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page