top of page

FC Chotěboř "U19" – FK Líšeň B 2:2 (0:0)

Střelci: 60. Fiedler Jiří, 90. Císař Matěj - 65. Navrátil Tomáš, 86. Kamoj Jan


Sestava: Mašek – Málek, Mrtka, Císař, Gregor, Bažout, Dymák, Fiedler, Šimon, Jindra, Křivský


Střídající: Prokš, Voda, Němec, Souček, Kovář


Po výsledkově nevydařeném zápase proti Vyškovu jsme přivítali doma druhý tým divizní tabulky. Chtěli jsme zabojovat a zkusit vzít Líšni nějaký ten bod. Prvních 17 minut jsme Líšeň překvapili a byli jsme aktivnějším týmem. Ve 14 minutě se ocitl ve velké šanci Bažout, ale brankáře nedokázal prostřelit. Postupem času se hra vyrovnala a soupeř měl mírně navrch. Líšeň se přes naši obranu nemohla pořádně dostat vyjma dvou standartních situací, ale ty jsme bezpečně zvládli.


Ve druhém poločase jsme chtěli býti stále aktivní, nechtěli jsme jim nechat prostor pro kombinaci. V 60.minutě přišla odměna v podání přímého kopu, když se z 25 metrů trefil krásně Fiedler 1:0. V 63.minutě se následně ve velké šanci ocitl Šimon, ale brankáře nedokázal v tváří tvář překonat. Bohužel po standartní situaci v 65.minutě se prosadil Navrátil 1:1. Hra měla do konce zápasu spád a po faulu ne faulu zahrávala Líšeň v 86. minutě přímý kop. Po zahrané situaci se ve vápně nejlépe zorientoval Kamoj 1:2. Kluci se nechtěli smířit s touto situací a ze všech sil se snažili zápas vyrovnat. V 92. minutě přišel za obranu krásný míč a Císař se nemýlil 2:2.


Jsem opravdu rád, že jsme to byli spíše my, kdo měl jasnější gólové příležitosti než náš soupeř. Vzhledem k vývoji celého zápasu si myslím, že remíza je více než spravedlivá. Pokud bych měl shrnout náš výkon do jedné věty, tak by zněla takto: Obětavý, týmový výkon plný bojovnosti, poctivosti a pracovitosti, které vykompenzovaly naše drobné nedostatky."

Trenér: Martin Jakeš


107 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires


bottom of page