top of page

FC Chotěboř "U19" - FK Hodonín 2:5 (1:3)

Střelci: 39´Mach, 88´Medek


Sestava: Blažek - Dymák, Souček, Janáček, Šimon, Němec, Mach, Klement, Šťastný, Jehlička, Medek


Náhradníci: Krupička, Kubeš, Kovář, Zvolánek, Mudruňka, Císař


V sobotu se na domácím hřišti utkaly naše dorosty se soupeřem z Hodonína. Soupeř se nacházel ve starší kategorii na 6.místě a v mladší kategorii na 7.místě tabulky Moravskoslezské divize D.


Začátek zápasu nám úplně nevyšel a už ve 4.minutě jsme prohrávali, když jsme udělali chybu v rozehrávce. Ve 12.minutě navíc přidal soupeř ještě druhý gól. Od té doby jsme hráli převážně na polovině soupeře a vytvářeli si brankové příležitosti. Ujala se až ta ze 39.minuty, kdy penaltu dorazil Mach. Bohužel jsme hned poté inkasovali ještě 3.gól do šatny, takže poločasové skóre bylo 3:1.


V druhém poločase jsme chtěli vstřelit rychlou branku, vypracovali jsme si i šance, ale v gól se nám to proměnit nepodařilo. Naopak soupeř nám dal po deseti minutách další gól. Zbytek poločasu se hrál celkem vyrovnaně, nám se podařilo vstřelit gól až v 88.minutě, když Dymák dal přihrávku pod sebe při průniku do vápna Medkovi, který snížil stav na 2:4. Soupeř ještě v poslední minutě proměnil pokutový kop. Zápas tedy skončil prohrou 2:5.


Herně celkem povedený zápas, ale srážejí nás individuální chyby na začátku zápasu. Pravidelně dotahujeme od úvodních minut. To nám bere spoustu sil a dostává nás to do psychické nevýhody. V dalších zápasech bude extrémně důležité se na začátku zápasu podobných věcí vyvarovat. Jinak v tomto zápase jsme nebyli horším týmem, ale soupeř nám dal lekci z efektivity. Cítím, že s podobnými výkony můžeme uspět. Teď máme před sebou důležité zápasy, kde doufám ukážeme naše výkonnostní předpoklady.

Trenér: František Janda


59 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page