top of page

FC Chotěboř "U19" - FC Velké Meziříčí 4:1 (3:1)

Střelci: 7´Šimon, 30´Dymák (p), 44´Teplý (vl.), 77´Píbil


Sestava: Kosina, Souček, Neubauer, Janáček, Šimon, Němec, Kruntorád, Píbil, Dymák, Klement, Mach


Náhradníci: Prokš, Šťastný, Krupička, Kovář, Zvolánek, Kubeš


V neděli naše U19 sehrála na domácím hřišti zápas proti Velkému Meziříčí.


Ze začátku jsme byli lepším týmem, což využil hned v 7.minutě Šimon, když střelou zpoza vápna překonal hostujícího gólmana. Po vstřelené brance jsme se zbytečně zatáhli a nechali soupeře vytvářet si standardní situace kolem našeho vápna. Žádná se neujala a tak ve 30. minutě přišel faul ve vápně na Šimona a následný pokutový kop proměnil Dymák, 2:0. Po druhém vstřeleném gólu přišla naše druhá horší pasáž, kdy soupeř zahrozil samostatným únikem, který ještě Kosina chytil, o pár minut později přišla ztráta na naši polovině, z čehož vzniknul další samostatný únik, z kterého už soupeř trestal, 2:1. My jsme na to zareagovali dobře a ještě do poločasu jsme si vytvořili rohový kop, po kterém si hráč soupeře vstřelil vlastní gól.


Druhý poločas se hrálo bez větších příležitostí, hra byla z naší strany dobře pohlídaná. Co ale mrzí, jsou 2 červené karty. Nejdříve v 67.minutě viděl druhou žlutou Kruntorád a v 93.minutě ještě Zvolánek. V 77.minutě navýšil vedení už v oslabení Píbil a uzavřel na konečných 4:1.


Z mého pohledu zápas, ve kterém se nám střídala dobrá pasáž, ze které se nám dařilo skórovat, s méně vydařenou vždy po vstřeleném gólu. Osobně to dávám za vinu nervozitě a důležitosti zápasu z naší strany. Jsem rád, že se nám tento zápas podařilo zvládnout a doufám, že to bude mít pozitivní dopad i na tým. Chválím za efektivitu, která nás trápila v předchozích zápasech. Nelíbila se mi naše nedisciplinovanost v závěru, ale pozitivní na tom je, jak jsme si zvládli v oslabení poradit a jak aktivní hrou jsme se v deseti prezentovali.

Trenér: František Janda

115 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page