top of page

FC Chotěboř "U19" - FC Svratka Brno 1:3 (0:1)

Střelci: 65´Dymák (p)


Sestava: Kovář, Zvolánek, Souček, Neubauer, Janáček, Šimon, Němec, Kruntorád, Píbil, Dymák, Krupička


Náhradníci: Prokš, Šťastný, Blažek, Kubeš, Klement


V neděli naše U19 sehrála na domácí půdě další mistrovský zápas proti Svratce Brno.


Na začátku zápasu jsme byli aktivnější, to vedlo k několika dobrým příležitostem, které jsme si vypracovali. Asi tři největší příležitosti, které jsme si vytvořili, byla střela z vápna od Píbila, ale gólman hostů zázračně vyrazil míč letící do šibenice. Po několika minutách šel Píbil sám a z těžkého úhlu zakončil na bližší tyč, gólman hostů byl však připraven. Asi největší šanci měl Němec, který se vyskytl sám před gólmanem hostí, ten se však opět vyznamenal a vyrazil míč, kterým založil protiútok, ze kterého se hosté ujali vedení. To nás trochu opařilo a zbytek poločasu se odehrával bez větší příležitosti.


Druhý poločas už byl na šance z naší strany skromnější. Výjimkou byl rychlý útok po křídle Němce, který šel odvážně jeden na jednoho ve vápně a byl za to odměněn penaltovým zákrokem na svoji osobu. Z penalty srovnal Dymák. Bohužel o 10 minut později skončila lehce tečovaná střela z dálky v naší síti. Zápas nás stál hodně sil, takže jsme se do závěrečného tlaku nedostali. V poslední minutě došlo ještě k nedorozumění, když naši obránci odešli do vápna soupeře, ale out byl přisouzen hostům, kteří rychle rozehráli a dostali se do samostatného úniku z půlky hřiště. Zápas tedy skončil prohrou 1:3.


Zápas ve kterém jsme byli lepším týmem. Rozhodla první půle, kdy jsme měli 2:0 vést a ne pohrávat. Jediné, co bych hráčům v tomto zápase asi vytknul je, že jsme nedokázali střídajícími hráči oživit hru, v což jsme doufali. Zvládli jsme zopakovat slušný výkon ze Židenic, což je pozitivní věc. Značí to, že jsme schopni podobné výkony předvádět pravidelně i přes výsledkovou nepřízeň. Musíme být trpěliví, začínáme se herně zvedat, teď už chybí jen výsledková odměna.

Trenér: František Janda

102 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page