top of page

FC Chotěboř "U19" - FC Slovan Rosice 2:6 (1:3)

Střelci: 10´Janáček, 71´Dymák (p)


Sestava: Kovář, Zvolánek, Souček, Neubauer, Janáček, Šimon, Jehlička, Šťastný, Píbil, Dymák, Krupička


Střídající: Moldavčuk, Stejskal, Kruntorád, Prokš, Blažek, Němec


V neděli čekal naši U19 další soupeř ve 3.kole Moravskoslezské divize D, když na domácím hřišti přivítali celek z Rosic.


Začátek zápasu zastihl obě strany v mírné nekoncentraci a proto se v prvních deseti minutách hned dvakrát měnilo skóre. V 5. minutě se soupeř ujal vedení, když akci po křídle vrátil do druhé vlny kde nikým nehlídaný záložník soupeře vstřelil branku, 0:1. O 5 minut potom bylo vyrovnáno, když po závaru před brankou soupeře dorazil míč do sítě Janáček, 1:1. Hosté měli do poločasu převahu, což vyústilo v další dva góly do poločasu. Inkasovali jsme ve 20.minutě po standardní situaci a v 31.minutě z přímého kopu. Ještě před poločasem jsme byli nuceni kvůli zranění střídat.


Nebyli jsme spokojeni z naší aktivitou a proto jsme v poločase udělali dvě změny a změnu rozestavení. V 64.minutě jsme inkasovali po čtvrté, kdy opět po akci z křídelního prostoru přišel centr do vápna, kde jsme si nepohlídali hráče na zadní tyči, 1:4. V 71. minutě jsme si vypracovali několik náznaků, které vedli k penaltě na Němce, kterou proměnil Dymák. V 76.minutě jsme ovšem znovu inkasovali po totožné akci z křídelního prostoru, 2:5. V poslední minutě jsme ještě na konečných 2:6 dostali gól z pokutového kopu po odpískané ruce v našem vápně.


V prvním poločase nám chyběla aktivita. Pohybovali jsme se ve špatné intenzitě, měli jsme nedostatečnou nabídku při naší rozehrávce. V poločase jsme dvakrát vystřídali, provedli jsme změnu rozestavení. Bohužel nás během celého utkání provázel nedostatečný důraz v osobních soubojích. Byla to pro nás konfrontace se silovějším soupeřem, který hrál “dospělejší fotbal”. Pro nás dobrá zkušenost, která nás nesmí znechutit ale posunout.

Trenér: František Janda

99 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page