top of page

FC Chotěboř "U17" - MSK Břeclav 2:1 (2:0)

Střelci: 26´Čáp, 39´Císař


Sestava: Blažek - Vogel, Krupička, Kaňkovský, Daniel, Čech, Bělík, Šustr, Švec, Čáp, Císař


Náhradníci: Kubeš, Nápravník, Langer, Vodička, Bříza, Klement, Medek


V sobotu naše dorosty sehráli na domácí umělé trávě dvojzápas se soupeřem z Břeclavi. Soupeř je v mladší i straší kategorii na posledním místě divizní tabulky. 


První poločas patřil herně nám, měli jsme optickou převahu a vypracovali si několik šancí. Gólem skončila střela Čápa zpoza vápna ve 26.minutě a zakončení Císaře po centru Vogela z 39.minuty. 


Druhý poločas se nám nedařilo navázat na výkon z poločasu prvního, více jsme kazili, polevili v soubojích a dostupování. Břeclav se dostala víc do hry. Za zmínku stojí v druhém poločase individuální výkon Daniela, který i přes herní úpadek stále patřil k nejlepším na hřišti a šance Kubeše, který obešel gólmana a o gól ho připravil obránce soupeře, který jeho pokus do prázdné brány vykopl z čáry. Břeclav ještě v poslední minutě korigovala na 1:2.


Do zápasu jsme šli s absencemi tří stěžejních hráčů z obvyklé základní sestavy. Byli jsme zvědaví, jak si bez nich ostatní hráči poradí. Na naší hře se to projevilo, na druhou stranu to na sebe museli vzít zase jiní, kterým tento zápas dal mnohem více, než kdyby jsme byli kompletní.

Trenér: František Janda

96 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page